Термін давності для позбавлення громадянства: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: File:Map-citizenship-limitation-term-ru.jpg|thumb|Зелений: є термін давності. Помаранчевий: Немає терміну дав...) |
Немає опису редагування |
||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
У деяких країнах установлено '''термін давності''', після якого людину не можуть [[Позбавлення громадянства|позбавити отриманого громадянства]], навіть якщо його було отримано за завідомо підробленими документами і неправдивими відомостями. | |||
У | |||
==Терміни давності, за державами== | |||
== | {| class="wikitable" style="text-align:center;" | ||
= | |- style="font-weight:bold;" | ||
! Країна, або територія | |||
! Термін давності для позбавлення громадянства | |||
|- | |||
= | | style="text-align:left;" |🇦🇺 Австралія | ||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇹 Австрія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇿 Азербайджан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇱 Албанія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇩🇿 Алжир | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇮 Ангілья | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇴 Ангола | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇩 Андорра | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇬 Антигуа і Барбуда | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇷 Аргентина | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇫 Афганістан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇸 Багами | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇩 Бангладеш | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇧 Барбадос | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇭 Бахрейн | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇾 Білорусь | |||
| {{Red|Немає обмежень за давністю}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇿 Беліз | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇪 Бельгія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇯 Бенін | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇲 Бермудські Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇬 Болгарія | |||
| {{Green|10 років}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇴 Болівія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇦 Боснія і Герцеговина | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇼 Ботсвана | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇷 Бразилія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇳 Бруней | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇫 Буркіна-Фасо | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇮 Бурунді | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇧🇹 Бутан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇻🇺 Вануату | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇻🇦 Ватикан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇲 Вірменія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇧 Велика Британія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇻🇪 Венесуела | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇻🇬 Віргінські Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇱 Східний Тимор | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇻🇳 В'єтнам | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇦 Габон | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇭🇹 Гаїті | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇾 Гаяна | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇲 Гамбія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇭 Гана | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇹 Гватемала | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇳 Гвінея | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇼 Гвінея-Бісау | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇩🇪 Німеччина | |||
| {{Green|10 років}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇬 Гернсі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇮 Гібралтар | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇭🇳 Гондурас | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇭🇰 Гонконг | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇩 Гренада | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇷 Греція | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇪 Грузія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇩🇰 Данія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇯🇪 Джерсі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇩🇯 Джибуті | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇩🇲 Домініка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇩🇴 Домініканська Республіка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇬 Єгипет | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇿🇲 Замбія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇿🇼 Зімбабве | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇱 Ізраїль | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇳 Індія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇩 Індонезія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇯🇴 Йорданія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇶 Ірак | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇷 Іран | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇪 Ірландія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇸 Ісландія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇸 Іспанія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇹 Італія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇾🇪 Ємен | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇻 Кабо-Верде | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇾 Кайманові Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇿 Казахстан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇭 Камбоджа | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇲 Камерун | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇦 Канада | |||
| {{Red|Немає обмежень за давністю}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇶🇦 Катар | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇪 Кенія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇾 Кіпр | |||
| {{Green|7 років}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇮 Кірібаті | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇳 Китай | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇴 Колумбія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇲 Коморські Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇩 Конго, Демократична республіка (Кіншаса) | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇬 Конго, республіка (Браззавіль) | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇽🇰 Косово | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇵 КНДР | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇷 Республіка Корея | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇷 Коста-Ріка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇮 Кот-д'Івуар | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇺 Куба | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇼 Кувейт | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇬 Киргизстан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇦 Лаос | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇻 Латвія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇸 Лесото | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇷 Ліберія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇧 Ліван | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇾 Лівія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇹 Литва | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇮 Ліхтенштейн | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇺 Люксембург | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇺 Маврикій | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇷 Мавританія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇬 Мадагаскар | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇼 Малаві | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇾 Малайзія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇱 Малі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇻 Мальдіви | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇹 Мальта | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇦 Марокко | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇭 Маршаллові Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇽 Мексика | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇫🇲 Мікронезія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇿 Мозамбік | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇩 Молдова | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇨 Монако | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇳 Монголія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇸 Монтсеррат | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇲 М'янма | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇮🇲 Мен | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇦 Намібія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇷 Науру | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇵 Непал | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇪 Нігер | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇬 Нігерія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇱 Нідерланди | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇮 Нікарагуа | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇺 Ніуе | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇿 Нова Зеландія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇳🇴 Норвегія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇪 Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇴🇲 Оман | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇦🇨 Острів Вознесіння | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇭 Острів Святої Єлени | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇰 Острови Кука | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇰 Пакистан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇼 Палау | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇸 Палестина | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇦 Панама | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇬 Папуа-Новая Гвінея | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇾 Парагвай | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇪 Перу | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇳 Піткерн | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇱 Польща | |||
| {{Red|Немає обмежень за давністю}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇹 Португалія | |||
| {{Green|10 років, якщо був законослухняним громадянином}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇷 Пуерто-Ріко | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇷🇺 Росія | |||
| {{Red|Немає обмежень за давністю}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇷🇼 Руанда | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇷🇴 Румунія | |||
| {{Red|Немає обмежень за давністю}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇻 Сальвадор | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇼🇸 Самоа | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇲 Сан-Марино | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇹 Сан-Томе і Принсіпі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇦 Саудівська Аравія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇭 Західна Сахара | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇰 Північна Македонія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇨 Сейшели | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇳 Сенегал | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇻🇨 Сент-Вінсент і Гренадіни | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇰🇳 Сент-Кітс і Невіс | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇨 Сент-Люсія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇷🇸 Сербія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇬 Сінгапур | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇾 Сирія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇰 Словаччина | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇮 Словенія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇧 Соломонові Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇴 Сомалі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇩 Судан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇷 Суринам | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇺🇸 Сполучені Штати Америки | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇱 Сьєрра-Леоне | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇯 Таджикистан | |||
| {{Green|5 років}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇭 Таїланд | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇼 Тайвань | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇿 Танзанія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇨 Теркс і Кайкос | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇬 Того | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇴 Тонга | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇹 Тринідад і Тобаго | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇦 Трістан-да-Кунья | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇻 Тувалу | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇳 Туніс | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇲 Туркменістан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇷 Туреччина | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇺🇬 Уганда | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇭🇺 Угорщина | |||
| {{Green|20 років}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇺🇿 Узбекистан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇺🇦 Україна | |||
| {{Red|Немає обмежень за давністю}} | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇺🇾 Уругвай | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇫🇯 Фіджі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇵🇭 Філіппіни | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇫🇮 Фінляндія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇫🇰 Фолклендські острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇫🇷 Франція | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇭🇷 Хорватія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇫 Центральноафриканська Республіка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇹🇩 Чад | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇲🇪 Чорногорія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇿 Чехія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇱 Чилі | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇨🇭 Швейцарія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇪 Швеція | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇱🇰 Шрі-Ланка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇨 Еквадор | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇶 Екваторіальна Гвінея | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇷 Еритрея | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇿 Есватіні | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇪 Естонія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇪🇹 Ефіопія | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇿🇦 Південно-Африканська Республіка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇬🇸 Південна Георгія і Південні Сандвічеві Острови | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇸🇸 Південний Судан | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇯🇲 Ямайка | |||
| | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" |🇯🇵 Японія | |||
| | |||
|} | |||
==Див. також== | ==Див. також== | ||
* [[Громадянство]] | * [[Громадянство]] | ||
* [[ | * [[Позбавлення громадянства]] | ||
[[Category:Індекс]] | [[Category:Індекс]] | ||
[[ru:Срок давности для лишения гражданства]] | [[ru:Срок давности для лишения гражданства]] |
Поточна версія на 21:21, 16 грудня 2023
У деяких країнах установлено термін давності, після якого людину не можуть позбавити отриманого громадянства, навіть якщо його було отримано за завідомо підробленими документами і неправдивими відомостями.
Терміни давності, за державами[ред.]
Країна, або територія | Термін давності для позбавлення громадянства |
---|---|
🇦🇺 Австралія | |
🇦🇹 Австрія | |
🇦🇿 Азербайджан | |
🇦🇱 Албанія | |
🇩🇿 Алжир | |
🇦🇮 Ангілья | |
🇦🇴 Ангола | |
🇦🇩 Андорра | |
🇦🇬 Антигуа і Барбуда | |
🇦🇷 Аргентина | |
🇦🇫 Афганістан | |
🇧🇸 Багами | |
🇧🇩 Бангладеш | |
🇧🇧 Барбадос | |
🇧🇭 Бахрейн | |
🇧🇾 Білорусь | Немає обмежень за давністю |
🇧🇿 Беліз | |
🇧🇪 Бельгія | |
🇧🇯 Бенін | |
🇧🇲 Бермудські Острови | |
🇧🇬 Болгарія | 10 років |
🇧🇴 Болівія | |
🇧🇦 Боснія і Герцеговина | |
🇧🇼 Ботсвана | |
🇧🇷 Бразилія | |
🇧🇳 Бруней | |
🇧🇫 Буркіна-Фасо | |
🇧🇮 Бурунді | |
🇧🇹 Бутан | |
🇻🇺 Вануату | |
🇻🇦 Ватикан | |
🇦🇲 Вірменія | |
🇬🇧 Велика Британія | |
🇻🇪 Венесуела | |
🇻🇬 Віргінські Острови | |
🇹🇱 Східний Тимор | |
🇻🇳 В'єтнам | |
🇬🇦 Габон | |
🇭🇹 Гаїті | |
🇬🇾 Гаяна | |
🇬🇲 Гамбія | |
🇬🇭 Гана | |
🇬🇹 Гватемала | |
🇬🇳 Гвінея | |
🇬🇼 Гвінея-Бісау | |
🇩🇪 Німеччина | 10 років |
🇬🇬 Гернсі | |
🇬🇮 Гібралтар | |
🇭🇳 Гондурас | |
🇭🇰 Гонконг | |
🇬🇩 Гренада | |
🇬🇷 Греція | |
🇬🇪 Грузія | |
🇩🇰 Данія | |
🇯🇪 Джерсі | |
🇩🇯 Джибуті | |
🇩🇲 Домініка | |
🇩🇴 Домініканська Республіка | |
🇪🇬 Єгипет | |
🇿🇲 Замбія | |
🇿🇼 Зімбабве | |
🇮🇱 Ізраїль | |
🇮🇳 Індія | |
🇮🇩 Індонезія | |
🇯🇴 Йорданія | |
🇮🇶 Ірак | |
🇮🇷 Іран | |
🇮🇪 Ірландія | |
🇮🇸 Ісландія | |
🇪🇸 Іспанія | |
🇮🇹 Італія | |
🇾🇪 Ємен | |
🇨🇻 Кабо-Верде | |
🇰🇾 Кайманові Острови | |
🇰🇿 Казахстан | |
🇰🇭 Камбоджа | |
🇨🇲 Камерун | |
🇨🇦 Канада | Немає обмежень за давністю |
🇶🇦 Катар | |
🇰🇪 Кенія | |
🇨🇾 Кіпр | 7 років |
🇰🇮 Кірібаті | |
🇨🇳 Китай | |
🇨🇴 Колумбія | |
🇰🇲 Коморські Острови | |
🇨🇩 Конго, Демократична республіка (Кіншаса) | |
🇨🇬 Конго, республіка (Браззавіль) | |
🇽🇰 Косово | |
🇰🇵 КНДР | |
🇰🇷 Республіка Корея | |
🇨🇷 Коста-Ріка | |
🇨🇮 Кот-д'Івуар | |
🇨🇺 Куба | |
🇰🇼 Кувейт | |
🇰🇬 Киргизстан | |
🇱🇦 Лаос | |
🇱🇻 Латвія | |
🇱🇸 Лесото | |
🇱🇷 Ліберія | |
🇱🇧 Ліван | |
🇱🇾 Лівія | |
🇱🇹 Литва | |
🇱🇮 Ліхтенштейн | |
🇱🇺 Люксембург | |
🇲🇺 Маврикій | |
🇲🇷 Мавританія | |
🇲🇬 Мадагаскар | |
🇲🇼 Малаві | |
🇲🇾 Малайзія | |
🇲🇱 Малі | |
🇲🇻 Мальдіви | |
🇲🇹 Мальта | |
🇲🇦 Марокко | |
🇲🇭 Маршаллові Острови | |
🇲🇽 Мексика | |
🇫🇲 Мікронезія | |
🇲🇿 Мозамбік | |
🇲🇩 Молдова | |
🇲🇨 Монако | |
🇲🇳 Монголія | |
🇲🇸 Монтсеррат | |
🇲🇲 М'янма | |
🇮🇲 Мен | |
🇳🇦 Намібія | |
🇳🇷 Науру | |
🇳🇵 Непал | |
🇳🇪 Нігер | |
🇳🇬 Нігерія | |
🇳🇱 Нідерланди | |
🇳🇮 Нікарагуа | |
🇳🇺 Ніуе | |
🇳🇿 Нова Зеландія | |
🇳🇴 Норвегія | |
🇦🇪 Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) | |
🇴🇲 Оман | |
🇦🇨 Острів Вознесіння | |
🇸🇭 Острів Святої Єлени | |
🇨🇰 Острови Кука | |
🇵🇰 Пакистан | |
🇵🇼 Палау | |
🇵🇸 Палестина | |
🇵🇦 Панама | |
🇵🇬 Папуа-Новая Гвінея | |
🇵🇾 Парагвай | |
🇵🇪 Перу | |
🇵🇳 Піткерн | |
🇵🇱 Польща | Немає обмежень за давністю |
🇵🇹 Португалія | 10 років, якщо був законослухняним громадянином |
🇵🇷 Пуерто-Ріко | |
🇷🇺 Росія | Немає обмежень за давністю |
🇷🇼 Руанда | |
🇷🇴 Румунія | Немає обмежень за давністю |
🇸🇻 Сальвадор | |
🇼🇸 Самоа | |
🇸🇲 Сан-Марино | |
🇸🇹 Сан-Томе і Принсіпі | |
🇸🇦 Саудівська Аравія | |
🇪🇭 Західна Сахара | |
🇲🇰 Північна Македонія | |
🇸🇨 Сейшели | |
🇸🇳 Сенегал | |
🇻🇨 Сент-Вінсент і Гренадіни | |
🇰🇳 Сент-Кітс і Невіс | |
🇱🇨 Сент-Люсія | |
🇷🇸 Сербія | |
🇸🇬 Сінгапур | |
🇸🇾 Сирія | |
🇸🇰 Словаччина | |
🇸🇮 Словенія | |
🇸🇧 Соломонові Острови | |
🇸🇴 Сомалі | |
🇸🇩 Судан | |
🇸🇷 Суринам | |
🇺🇸 Сполучені Штати Америки | |
🇸🇱 Сьєрра-Леоне | |
🇹🇯 Таджикистан | 5 років |
🇹🇭 Таїланд | |
🇹🇼 Тайвань | |
🇹🇿 Танзанія | |
🇹🇨 Теркс і Кайкос | |
🇹🇬 Того | |
🇹🇴 Тонга | |
🇹🇹 Тринідад і Тобаго | |
🇹🇦 Трістан-да-Кунья | |
🇹🇻 Тувалу | |
🇹🇳 Туніс | |
🇹🇲 Туркменістан | |
🇹🇷 Туреччина | |
🇺🇬 Уганда | |
🇭🇺 Угорщина | 20 років |
🇺🇿 Узбекистан | |
🇺🇦 Україна | Немає обмежень за давністю |
🇺🇾 Уругвай | |
🇫🇯 Фіджі | |
🇵🇭 Філіппіни | |
🇫🇮 Фінляндія | |
🇫🇰 Фолклендські острови | |
🇫🇷 Франція | |
🇭🇷 Хорватія | |
🇨🇫 Центральноафриканська Республіка | |
🇹🇩 Чад | |
🇲🇪 Чорногорія | |
🇨🇿 Чехія | |
🇨🇱 Чилі | |
🇨🇭 Швейцарія | |
🇸🇪 Швеція | |
🇱🇰 Шрі-Ланка | |
🇪🇨 Еквадор | |
🇬🇶 Екваторіальна Гвінея | |
🇪🇷 Еритрея | |
🇸🇿 Есватіні | |
🇪🇪 Естонія | |
🇪🇹 Ефіопія | |
🇿🇦 Південно-Африканська Республіка | |
🇬🇸 Південна Георгія і Південні Сандвічеві Острови | |
🇸🇸 Південний Судан | |
🇯🇲 Ямайка | |
🇯🇵 Японія |